Rozhodla jsem udělat pravidla blogu, kdo tyto pravidla nechce respektovat, ať sem jednoduše nechodí.. 1. Zákaz kopírování článků, obrázků atp.!! - Na toto pravidlo berte velký ohled! Jakmile přistihnu někoho kdo má zkopírovaný můj článek, či můj obrázek nebo dokonce poupravený tak, aby nebylo poznat, že je ode mne - Hlásím adminovi , který vám může blog bloknout a budete mít po blogování, to přeci nechcete! Pokud chcete něco zkopírovat, napište do komentářů, domluvíme se např na zdroji! přece v tom není žádný problém! Ps. na kopírování článků jsem hodně háklivá a hodně mi to vadí... 2. Psaní vulgárních, sprostých či urážlivých poznámek!! - Neurážej te mě, ani nikoho kdo sem na blog chodí, můžeme být přece přátelé a být v kamarádském kontaktu. Jakmile najdu komentář, který porušuje pravidlo, návštěvníka bloknu a ze svého počítače může psát jak sprosté komentáře chce, bude mu to houby platný Myslím, že to hlavní jsem řekla, kdyby měl někdo nějaký dotaz klidně se ptejte, s pozdravem.. ...