Diplomky
Mam radost, ze o Soutez bylo takovy Velky Zajem. Proto jsem udelala Diplomky tzv. pro Vsechny Prvni tri mista maji svuj diplom se jmenem a Zbytek ti kteri se zucastnili Maji Diplom za ucast, je to jen na vas jestli si date Diplom na svou stranku, ci ne.. :)
Jinak vsichni z vas meli pravdu, byl to Anubis a Horus v zatopene Mistnosti a Díl Tomb RAider Anniversary...
Diplomky Pro Vás pod Perexem :
Komentáře
Okomentovat