Happy Birthday to my Blog!
Můj blog slaví jeden rok od jeho založení.
Tak tedy.. Gratulace.. x)
Gratuluji ti blogísku, za to že na tobě můžu pracovat a za to jak vypadáš, protože jsem s tebou velice spokojená. Do dalšího roku ti přeji návštěvnost k prasknutí, samou chválu, komentáře na úrovni a samozřejmě pekelnou dávku skvělých článků *doufám, že se aspoň něco z toho splní.. :D* ..
,,Happy Birthday to you.. Happy Birthday to you, Happy Birthday milý Blogísku, happy Birthday to you!"
*Potlesk a jásot*
,, A teď sfoukni svíčičku"
*fúúúú*
*Potlesk a jásot*
... Fantazii se meze nekladou...
.. A proto bych vám chtěla poděkovat za skvělou návštěvnost a úžasné komentáře, kterými jste mě a můj blog provázeli celičký dlouhý rok, bez vás by to nebylo ono.. Díky..
A děkuji tobě zvlášť Miss Croft za přání.. byla jsi jediná kdo si vzpomněl.. :)
*Potlesk a Jásot*
Nuže, vzhůru do dalšího roku..
Komentáře
Okomentovat