Dobrodružství Lary Croft - Lady Croft - Kapitola První
Dobrodružství Lary Croft
Kapitola První
Lady Croft
Bylo krásného podzimního večera. Z léta už zbývala jen vzpomínka, na stromech třepetalo pár posledních listů a zvířata si sháněla zásoby na zimu. Všude byl klid, ale v jednu chvíly začal tento klid narušovat dusot kopyt. Vypadalo to, že je to celé stádo, ale byl jen jeden. Kopyta težce dopadala na zem posázenou listím a tlumily břinkot podkov. Kůň běžel vstříc svému osudu... Ovšem jeho osud neřídil on sám. Řídila ho žena. Seděla na koni, těžce zapřená do třmenů, ale i přesto na něm seděla tak něžně... Popadané listí se za nimi výřilo, jak jeli rychle. Stromy okolo kterých jeli začali pomalu mizet, snad rychle mizely, jakým tryskem jeli. V dáli se začalo rýsovat Velké sídlo. Možná to byl hrad jak bylo obrovské. Kůň s jezdkyní k němu dojeli za pár okamžiků. Před sídlem stál stařec - oblečen do černého kostýmku s motýlkem. Kůň s jezdkyní zastavil. Jezdkyně hbitě zeskočila z koně a rozešla se směrem k velkým dřevěným dveřím sídla a přitom si sundávala černé kožené rukavice, které měla na rukou. ,, Winstone, odveď prosím Diabla do stáje", řekla jezdkyně starci. ,, Jistě Lady Croft" odpověděl jí, teď už Winston...
Komentáře
Okomentovat