Lařin Deník, aneb Tomb Raider Underworld mýma očima. Než budete číst dál, přečtěte si prosím toto: Všechno píšu, sama, ze své hlavy, tak mi prosím pak nepiště, že jsem to někde opsala, nebo něco podobného, docela to člověka zamrzí. Mimo to popřemýšlejte, jestli si to vůbec chcete číst, nerada bych pak četla, že to tak nebylo a že Lara by toto nikdy neřekla, atpd. Prostě je to můj názor tak díky ;), no těm kterým to prostě vadit nebude, nechť se pustí do čtení. Snad se vám to aspoň trošku zalíbí. Deník je psán podle lokací, tudíž teď následuje Středozemní moře, jelikož hra oficiálně vyšla 21.Listopadu 2008, bude se od tohoto data všechno odvýjet. (Mám menší nápad, napadlo, mě, že bych po dokončení Lařiného deníku napsala třeba i deník Natly, nebo dokonce Lařiného Klona! Napiště mi prosím Váš názor :), předem moc díky) ,,Můj otec zemřel při tragické nehodě, když pátral po Avalonu, místě, kde podle legend měl místo odpočinku král Artuš. Nikdy jsem nesouhlasila s otcovým názorem, že by moh...