Tomb Raider - Ne moc veselé Informace
Kdo by to čekal, že Výrobci Tomb Raider Underworld budou nespokojeni s prodanými kusy hry...
Jedná se totiž o to, že bylo prodáno o dost méně kusů hry, než bylo předpokládáno. Výrobci to dávají za vinu Velké světové krizi, která ovlivňuje menší státy v Americe.
Na důkaz toho, že to myslí opravdu vážně bylo propuštěno 30 lidí z Crystal Dynamics, kvůli finančním problémům.
Začalo se řešit, jestli hra bude vůbec pokračovat, nebo jestli Tomb raider Underworld byl závěrečným dílem celé Tomb Raiderovské série. A co si o tom myslíte vy?
Komentáře
Okomentovat