Tomb Raider Underworld - Beneath the Ashes - Nové screeny
Mám pro vás Nové screeny z připravovaného Beneath the Ashes, teoreticky to nejsou nové screeny, nafotila jsem je já, z nového videa, ale prakticky jsou.. Snad se líbí :) (jejich kavlita není zrovna nejlepší, ale tak aspoň něco, ne? :))
Komentáře
Okomentovat