Předem moc moc děkuju za pomoc argokibovi, bez kterého by ty screeny nebyli, jak sám on říká, nejsou zrovna nejostřejší, ale zítra to prý napraví.. :) Takže díky argokib.. :)
Mám pro vás Nové screeny z připravovaného Beneath the Ashes, teoreticky to nejsou nové screeny, nafotila jsem je já, z nového videa, ale prakticky jsou.. Snad se líbí :) (jejich kavlita není zrovna nejlepší, ale tak aspoň něco, ne? :))