Určitě jste si každý všiml, že blogy o TR se začali plnit různými Rendery s Larou, lařiným klonem a dokonce i Amandou. Jak to ale dělají? Ptáte se.. Odpověď je jednoduchá, pomocí skvělého programu XNA Lara. 1, Krok : Musíte si stáhnout dva různé programy: Microsoft .NET Framework a Microsoft XNA Framework . 2, krok : Až si je stáhnete nainstalujte je. 3, Krok: Až je nainstalujete stáhněte si XNA Lara 4.85 , verze se pořád mění a vylepšují, takže se omlouvám, kdyby tu byla nějaká zastaralá. Až stáhnete, naistalujte. 4, Krok: Teď byste měli mít celý základ, teď už jen udělat si vlastní Render. K tomu potřebujete ale modely a modely se sthují jednotlivě. Proto sem vložím všechny odkazy na Modely. TADY najdete všechny postavy, místa a věci ke stažení 5, krok: Až si stáhnete jednu, nebo více postav, extrahujte soubory. Poté extrahovanou složku zkopírujte, otevřete Složku XNA Lara a vložte zkopírovanou složku do složky DATA . Tento krok provedete pokaždé při stáhnutí nové postavy, či věci...