Rise of the Tomb Raider - Gameplay 02


Za mě super! celé super! jen mám trochu obavy, že hra je celá jako její předchozí díl. A to i s těmi nepřáteli... Když já tak nemám ráda ty lidské nepřátele... :( Bylo slíbeno méně přestřelek, tak z toho udělali Steel misy.. Tedy plížení a zabíjení v tichosti. Každopádně novinky jsou skvělé, všechno vypadá fantasticky a nemůžu se dočkat až to vyzkouším sama! ještě si pár měsíců bohužel počkám :( stejně jako všichni, kteří odmítají verzy na Xbox.


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Tomb Raider Anniversary - Návod - Khamoonův Chrám