Týden s citátem #1
Upřímně nevím jestli se tomu dá říkat citát, ale nic lepšího mě nenapadlo :D. Je to zkrátka nějaká pěkná věta, která byla vyřčena nějakou slavnou osobností :) Tyto obrázky mi chodí newslettrem s novinkami ze světa Tomb Raider a tak mě napadlo proč se s Vámi o ně nepodělit :)
*André Gide (1869-1957) - francouzský prozaik a dramatik nositel Nobelovy ceny za literaturu 1947.
*André Gide (1869-1957) - francouzský prozaik a dramatik nositel Nobelovy ceny za literaturu 1947.
Komentáře
Okomentovat