Spřátelený Blog - Terka
Ráda bych uvítala mezi mými SB Terku, ikdyž jsme si nepadli do oka na poprvé, na podruhé jsme to zvládli skvěle. Jsem ráda, že můžu být s tebou SB :)
Mimo to jsem dostala i Baronku (úchvatný název to - Banner + Ikonka), moc za ni děkuji je moc hezká :)
Komentáře
Okomentovat