Rekonstrukce dokončena, aneb, už jsem tu :D
Ahojky,
Tak rekonstrukce byla dokončena, neříkám, že úplně, každopádně mám těžký základ hotov. Musímm říct, že tahle rekonstrukce předčila všechny rekonstrukce tohoto blogu. Možná přiznám, že jsem trošku smutná, že jsem mé dva blogy smíchala dohromady, že už to nebude jen TEN Tomb Raider blog a TEN dAeGOn blog, ale už jen prostě normální klasický blog, na který narazíte všude. Ale co už.. Třeba se nakonec z toho vyklube skvělý nápad a já budu opravdu ráda, že jsem je spojila, každopádně, od ráda uvítám ohlasy, ať už budou záporné či kladné, ráda bych to viděla z vašeho pohledu, co na to říkate, atd.. Takže předem díky
Vaše dAeGOn
Komentáře
Okomentovat