Nový Desing
Nový desing alá Mexikána :)
Snažila jsem se sladit temné mexické počasí se samotným blogem, nevím jestli se mi to povedlo, každopádně bych chtěla poděkovat Thoře, která mi moc pomohla, myslím, že každý pozná její díl práce ;) , takže Thoruško, velký dík! protože bez tebe by to nevypadlo tak jak to teď vypadá :) Díky za tu práci jsem s tím moc spokojená! doufám, že se vám to tu bude líbit jako doposud.. :)
Komentáře
Okomentovat