Tomb Raider Underworld - Sídlo bez Lary

Tak jsem si řekla, že když už, tak už XD, hážu sem obrázek hořícího sídla a řekla jsem si, ýe když už tu bude hořící, tak sem hodím i nehořící :D

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Tomb Raider Anniversary - Návod - Khamoonův Chrám