Přání k Vánočním Svátkům a Novému Roku
Tak Vánoce máme doslova za dveřmi a proto jsem vám udělala Přáníčko do Nového roku... :)
Tohle přáníčko Patří všem mým SBčkům, které mají blog o Laře Croft, či Tomb Raider. Snad se líbí.
Jinak mám i SB, které není o TR, tak jsem mu udělala speciální přáníčko - pro Sayuri Emi, snad se ti taky líbí.
Pro Sayuri Emi: Promiň, že tě teď trošku zanedbávám, není časík, jinak hádej, kde jsem ten obrázek stáhla..? :D :D Jasný, že u tebe, žádnou jinou stránku takhle neznám a na té tvé je toho dost.. :) Tak snad se ti líbí.. :)
Komentáře
Okomentovat