5, Nick: Sayuri Emi WWW stránka: Jasně že mám ale není o Laře, to víš http://www.blacknote.blog.cz/ Jak dlouho znáš Laru a jak dlouho se o ní zajímáš? : Jak dlouho? No to musím sáhnout hodně hluboko do paměti, hmm asi deset let. Co se ti na Laře líbí? : Byla to moje první hra kterou jsem si zahrála, proto do dnes patří mezi moje nej... proč se přihlašuješ do tohoto fan Klubu? Protože mám ráda TR, Tebe a tvůj blogísek :))) Je tady spousta novinek jestli chci něco vědět o TR tak tady to najdu. Kolik věcí s Larou vlastníš? Mám jen hry a nějaké wallpapery. Hry mám jak na playstation tak na compu, momochodem mám všechny díly až na TR 5, tu mi ukradli :(( Jaký je tvůj nejoblíbenější TR díl, který si hrála? : Legend !!!