Příspěvky

Tomb Raider 3 Adventures Of Lara Croft - VideoNávod

Obrázek
VIDEO NÁVOD KE HŘE TOMB RAIDER 3 ADVENTURES OF LARA CROFT Návody jsou seřazeny podle levelů, stačí koukat na titulku videa

Fan Klub Lary Croft - Odhlášení

Tak jelikož třeba nebude mít někdo už zájem nadále být členem tohoto Fan Klubu, má samozřejmě možnost se odhlásit... Samozřejmě mě to bude velice mrzet, ale je to vaše věc a do komentů stačí jen napsat že se odhlašujete, důvod mi můžete, ale pokud nechcete, nemusíte říct.. Jednoduše vás smažu z členů klubu a tím to pro vás hasne.

Fan Klub Lary Croft - Linette

9, Nick: Linette WWW stránka : nemám Jak dlouho znáš Laru a jak dlouho se o ní zajímáš? : 12 let Co se ti na Laře líbí? : co dodat první herní hrdina ženského pohlaví SUPER Proč se přihlašuješ do tohoto Fan Klubu? : protože chci bejt v klubu ne asi xD Kolik věcí s Larou vlastníš? : Wallpery,Hry4,6,7 přepálený,Hry 2,3 origoš Jaký je tvůj nejoblíbenější TR díl? : Tomb Raider 7 : Legend -s podmínkami souhlasím :)

Fan Klub Lary Croft - Simik

10, Nick: Simik WWW stránka: http://aboutlaracroft.blog.cz Jak dlouho znáš Laru a jak dlouho se o ní zajímáš? : Znám ji asi od svých 5 nebo 6 let(když ji hrál bratr) ale zajímat sem se o ni začala až před rokem a půl Co se ti na Laře líbí? : Líbí se mi jak je odvážná, sebejistá no prostě celá Lara a chtěla bych být jako ona Proč se přihlašuješ do tohoto fan Klubu? : Ráda bych se seznámila s ostatnímy fandy Lary a mám moc ráda tvůj blog Kolik věcí s Larou vlastníš? Jen hru TR:L,TR:A,a předobjednanou TR:U (jinak zatim nic zvláštního) jaký je tvůj nejoblíbenější TR díl, který jsi hrála? : TR:Legend

Fan Klub Lary Croft - DemoonDarce

7, Nick: DemoonDarce WWW stránka: www.catulus.blog.cz - je ted ve veeelkeee rekonstrukci Jak dlouho znáš Laru a jak dlouho se o ní zajímáš? : +- 1rok :) ale o lare vim uz dele :) Co se ti na Laře líbí? : neobdivuju laru spis me prijde malicko psycho co secko zvladne :) a co secko ma v tom batuzku :D jinak zajimam se oni pac sem se nakazil od sve pritelkyne , uniknout se nedalo :) proč se přihlašuješ do tohoto fan Klubu? o lare moc nevim...teda jen to co se na tomto blogu nebo od dAeGOn dozvim , ale umim paradne branit takze muzu byt ochranka fanklubu :D Kolik věcí s Larou vlastníš? ja vlastnim jen jednoho blazinka do lary a to staci ne?(nemyslete si ze su nejakej otrokar nevlastnim ji ale tak aby ta vea vypadala dobre je pouzito slovo vlastnim) Jaký je tvůj nejoblíbenější TR díl, který si hrál? anniversary

Fan Klub Lary Croft - Luck@

8, Nick: Luck@ WWW stránka : nemam :( Jak dlouho znáš Laru a jak dlouho se o ní zajímáš? : ja 2 roky a zajímám se o ni ani ne týden :) Co se ti na Laře líbí? : má úžasnou postavu, je úžasná povahově...prostě chápeš že je úžasná :D Proč se přihlašuješ do tohoto fan Klubu? klubík je klubík a ty máš naprosto super blog ;-) Kolik věcí s Larou vlastníš? : Hru tomb raide anniversary Jaký je tvůj nejoblíbenější TR díl, který jsi hrál? : Anniversarry a podmínky...tutově souhlasím :D

Fan Klub Lary Croft - Sayuri Emi

5, Nick: Sayuri Emi WWW stránka: Jasně že mám ale není o Laře, to víš http://www.blacknote.blog.cz/ Jak dlouho znáš Laru a jak dlouho se o ní zajímáš? : Jak dlouho? No to musím sáhnout hodně hluboko do paměti, hmm asi deset let. Co se ti na Laře líbí? : Byla to moje první hra kterou jsem si zahrála, proto do dnes patří mezi moje nej... proč se přihlašuješ do tohoto fan Klubu? Protože mám ráda TR, Tebe a tvůj blogísek :))) Je tady spousta novinek jestli chci něco vědět o TR tak tady to najdu. Kolik věcí s Larou vlastníš? Mám jen hry a nějaké wallpapery. Hry mám jak na playstation tak na compu, momochodem mám všechny díly až na TR 5, tu mi ukradli :(( Jaký je tvůj nejoblíbenější TR díl, který si hrála? : Legend !!!