Tak emailem mi přišli další dvě krásné básně, od Elfa Tomb Raidera, moc mu za to děkuju, básně se zase povedli.. :) 1, Báseň Růže Staré Anglie : Lady Lara Croft , je jako růže staré Anglie , která dokáže , ranit nejen svojí vůní , ale i svojí krásou . Krásou , která si s něžností pohrává a dokáže nejednomu vstoupit do života , jako do prastarého chrámu a zanechat tam hlubokou stopu !!!!!!!!!! . Tak hlubokou , jako je hluboké , samotné moře , kam ani lidské oko nedohlédne ! To je Lara Croft Tomb Raider !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2,Báseň Lara Croft je jako Lady Diana Princezna lidských srdcí , ta taky dokázala , lámat srdce nejednomu muži !!!!!!!! A já děkuji , na tomto místě a v této básní , jedné společnosti , že stvořila tak nádhernou bytost , jakou je Lara Croft Tomb Raider . Lara Croft se nesmazatelně , zapsala do mého srdce !!!!!!!!! a změnila můj život !!!!!!!