Tak vyšel nový trailer, co na to říkáte? Mé pocity jsou z toho takové rozpolcené, na jednu stranu, mě mrzí, že tak dlouhou dobu se neobjevila žádná nová informace o hře a nakonec výjde takový piditrailer, kde není nic moc a na druhou stranu jsem měla husí kůži z pasáže kde Lara leze po zmrzlé hoře na vrchol. Sami posuďte a podělte se o Vaše dojmy!