Příspěvky

Zobrazují se příspěvky se štítkem Fan Klub Lary Croft - Členové

Fan Klub Lary Croft - Linette

9, Nick: Linette WWW stránka : nemám Jak dlouho znáš Laru a jak dlouho se o ní zajímáš? : 12 let Co se ti na Laře líbí? : co dodat první herní hrdina ženského pohlaví SUPER Proč se přihlašuješ do tohoto Fan Klubu? : protože chci bejt v klubu ne asi xD Kolik věcí s Larou vlastníš? : Wallpery,Hry4,6,7 přepálený,Hry 2,3 origoš Jaký je tvůj nejoblíbenější TR díl? : Tomb Raider 7 : Legend -s podmínkami souhlasím :)

Fan Klub Lary Croft - Simik

10, Nick: Simik WWW stránka: http://aboutlaracroft.blog.cz Jak dlouho znáš Laru a jak dlouho se o ní zajímáš? : Znám ji asi od svých 5 nebo 6 let(když ji hrál bratr) ale zajímat sem se o ni začala až před rokem a půl Co se ti na Laře líbí? : Líbí se mi jak je odvážná, sebejistá no prostě celá Lara a chtěla bych být jako ona Proč se přihlašuješ do tohoto fan Klubu? : Ráda bych se seznámila s ostatnímy fandy Lary a mám moc ráda tvůj blog Kolik věcí s Larou vlastníš? Jen hru TR:L,TR:A,a předobjednanou TR:U (jinak zatim nic zvláštního) jaký je tvůj nejoblíbenější TR díl, který jsi hrála? : TR:Legend

Fan Klub Lary Croft - DemoonDarce

7, Nick: DemoonDarce WWW stránka: www.catulus.blog.cz - je ted ve veeelkeee rekonstrukci Jak dlouho znáš Laru a jak dlouho se o ní zajímáš? : +- 1rok :) ale o lare vim uz dele :) Co se ti na Laře líbí? : neobdivuju laru spis me prijde malicko psycho co secko zvladne :) a co secko ma v tom batuzku :D jinak zajimam se oni pac sem se nakazil od sve pritelkyne , uniknout se nedalo :) proč se přihlašuješ do tohoto fan Klubu? o lare moc nevim...teda jen to co se na tomto blogu nebo od dAeGOn dozvim , ale umim paradne branit takze muzu byt ochranka fanklubu :D Kolik věcí s Larou vlastníš? ja vlastnim jen jednoho blazinka do lary a to staci ne?(nemyslete si ze su nejakej otrokar nevlastnim ji ale tak aby ta vea vypadala dobre je pouzito slovo vlastnim) Jaký je tvůj nejoblíbenější TR díl, který si hrál? anniversary

Fan Klub Lary Croft - Luck@

8, Nick: Luck@ WWW stránka : nemam :( Jak dlouho znáš Laru a jak dlouho se o ní zajímáš? : ja 2 roky a zajímám se o ni ani ne týden :) Co se ti na Laře líbí? : má úžasnou postavu, je úžasná povahově...prostě chápeš že je úžasná :D Proč se přihlašuješ do tohoto fan Klubu? klubík je klubík a ty máš naprosto super blog ;-) Kolik věcí s Larou vlastníš? : Hru tomb raide anniversary Jaký je tvůj nejoblíbenější TR díl, který jsi hrál? : Anniversarry a podmínky...tutově souhlasím :D

Fan Klub Lary Croft - Sayuri Emi

5, Nick: Sayuri Emi WWW stránka: Jasně že mám ale není o Laře, to víš http://www.blacknote.blog.cz/ Jak dlouho znáš Laru a jak dlouho se o ní zajímáš? : Jak dlouho? No to musím sáhnout hodně hluboko do paměti, hmm asi deset let. Co se ti na Laře líbí? : Byla to moje první hra kterou jsem si zahrála, proto do dnes patří mezi moje nej... proč se přihlašuješ do tohoto fan Klubu? Protože mám ráda TR, Tebe a tvůj blogísek :))) Je tady spousta novinek jestli chci něco vědět o TR tak tady to najdu. Kolik věcí s Larou vlastníš? Mám jen hry a nějaké wallpapery. Hry mám jak na playstation tak na compu, momochodem mám všechny díly až na TR 5, tu mi ukradli :(( Jaký je tvůj nejoblíbenější TR díl, který si hrála? : Legend !!!

Fan Klub Lary Croft - Demonic Angel

6, Nick: Demonic Angel WWW stránka: Zatim jen rozdělanou... Jak dlouho znáš Laru a jak dlouho se o ní zajímáš? : asi pět let ňák jak bylo Angel of Darkness okolo roku 2003 nebo 2004 nevim přesně Co se ti na Laře líbí? : Závidim ji vymakanou postavu a bystrý smysly, což já ani jedno nemam xD proč se přihlašuješ do tohoto fan Klubu? A proč ne? Nesmim si nechat nic ujít xD Kolik věcí s Larou vlastníš? no mam všechny díly na PC i Action Adventure, ale vše přepálený xD Origoš mam jen AoD a budu mít Underworld (už mam předobjednaný xD), filmy na DVD a pak další zbytečnosti, podle mě je hlavní mít hry, bez nich to nejde xD Jaký je tvůj nejoblíbenější TR díl, který si hrála? Mno asi Legend nebo AoD těžko říct...

Fan Klub Lary Croft - Cheryl

4, Nick: Cheryl WWW stránka: http://tombhraider.blog.cz Jak dlouho znáš Laru a jak dlouho se o ní zajímáš? : už od tří let znám Laru Croft díky mímu strejdovi takže o Laru Croft se zajímám asi přes deset let Co se ti na Laře líbí? : nejvíc nani obdivuji její povahu a kuráž:) Proč se přihlašuješ do tohoto Fan Klubu? : no protože máš nej blog dokonce lepší než já a taky kvůli Laře :)♥ Kolik Věcí s Larou vlastníš? : já mám comics:Legenda o medusině masce pak:neoriginálku 1.díl TRfilm, všechny kromě Underworldu hudbu i z filmů, a přepálené 3díly TR3, TR4 a TR5 Jaký je tvůj nejoblíbenějši TR díl, který si hrála ? Tomb Raider Legend

Fan Klub Lary Croft - Tomb Raider

2, Nick: Tomb Raider WWW stránka: www.raiderdada.blog.cz jak dlouho znáš Laru a jak dlouho se o ní zajímáš? : Nooo "venujem" sa 7 rokov ale comp som dostala len pred 2,5 roka, takže "hrám" asi len 2,5 roka Co se ti líbí na LAře? : sama newem, proste že je dobrodružná a nebojí sa nikomu alebo ničomu postaviť ;) Proč se přihlašuješ do tohoto fan Klubu? : Chcem to skúsiť Kolik věcí s larou vlastníš? : Mnoo TR: 3,5,6,7,Anni (a nič špéciáne nevlastním lebo neviem kde to kúpiť :( jaký je tvůj nejoblíbenější TR díl, který si hrála? : Myslím si, že TR netreba porovnávať ale predsa len ;) asi TR: Legend LEBO: Památám si keď som mala asi ešte 5 rokov a s bratrancom sme hrávali TR: 3 a o nejakých 6 rokov mi bratranec povedal, že má najnovší TR. Keď sme spustili comp myslela som, že odpadnem XD

Fan Klub Lary Croft - Tom.Look

3, Nick : Tom.Look WWW stránka : www.Tombraiderunderworld.cz Jak dlouho znáš laru a jak dlouho se o ní zajímáš? : od pěti let když brácha poprvé hrál TR3 xD Co se ti líbí na Laře? : všechno...xD hlavně charakter... proč se přihlašuješ do tohoto Fan Klubu? : Hlavně pokec a taky sraz.... Kolik věcí s Larou vlastníš? : originálku TRA a apk TR3 jaký je tvůj nejoblíbenější TR který si hrál? Legend :) Icq-481-217-641

Fan Klub Lary Croft - MissCroft

1, Nick: MissCroft WWW stránka : www.misscroft.blog.cz Jak Dlouho znáš Laru a jak dlouho se o ní zajímáš? : Laru jsem poprvé spatřila v 8 letech :-) a od té doby od ní nemohu spustit oči :D Co se ti líbí na Laře? : Na Laře se mi líbí všechno její charakter, vzhled, povaha-taky bych jednou chtěla být tak odvážná jako ona :-) Proč se přihlašuješ do tohoto fan klubu? : Ještě jsem nikdy v žádném fanklubu přihlášená nebyla a tak chci vyzkoušet co to je vlastně zač :-) a samozřejmě tu jsem hlavně kvůli Lary a tebe :-) Kolik věcí s Larou vlastníš?: Zatím doma nic moc s Larou nemám, ale v průběhu těchto dvou měsících očekávám mnoho věcí s Larou (např.figurku, TR:3,4,8, speciální sběratelskou kolekci TR:A, tryčko.....) jaký je tvůj nejoblíbenější TR díl který si hrála? : Mě se líbí všechny hry TR (teda ty co jsem hrála :D) a je velmi těžké určit která je nej :-)